KENDİ MARKALARIMIZ

Ek Açıklama 2020-08-14 161318

HEM DOĞAYA HEM BÜTÇENİZE DOST

”Tek Standartımız Mükemmellik” sloganıyla yola çıkan, dinamik ve yenilikçi yapısıyla sürekli gelişme içerisinde olan Akın İnşaat, Vito Armatür Markası altında ürünlerini modern estetik çizgisi ve dayanıklılık faktörlerini ön plana alarak üretmektedir. Ürünlerimiz sağlıklı, hijyen ve güvenlik açısından sorunsuz olacak şekilde tasarlanıp üretilmektedir.

Ürün portföyümüzde yer alan standart ürünlerin yanı sıra müşteri isteklerine uygun her türlü pirinç döküm, sıcak şekillendirilmiş pres pirinç parçaların tasarım ve üretimi de gerçekleştirilebilmektedir.

Öncelikli hedefimiz insan yaşamını kolaylaştırabilecek çevre dostu, yenilikçi, fonksiyonel, su ve enerji tasarrufu sağlayan estetik ürünler, çözümler üreterek yapı sektörüne katkı sağlamak, ayrıca insanları sağlıklı su ile buluşturmaktır.


Ek Açıklama 2020-08-14 172342

%100 YERLİ SERMAYE

İmalat Teknolojisi, ürün standartları, doğa ve insan sağlığına duyarlı ürünleri ve uygun fiyat politikası ile öne çıkan Foray markamızla, hizmet ağıımızı her geçen gün genişleterek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Foray markamız altında İç Cephe Ürün Grubu, Dış Cephe Ürün Grubu, Yağlı Boya Ürün Grubu ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerimiz, Türk Standartları Enstitüsü tarafından test edilmekte ve belgelendirilmektedir.

Foray Boya, ilerleyen aşamalarda tüketici talepleri ve teknolojik gelişmelere göre ürün gamını geliştirmeyi, kalite ve hizmeti rekabetçi fiyatlar ile sunarak ulusal ve uluslararası pazarda büyümeyi hedeflemektedir.