KURUMSAL

kurumsal-akin-insaat

Hakkımızda

AKIN İnşaat 1987’den günümüze kadar doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla inşaat malzemeleri sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. Özellikle inşaat malzemeleri sektöründe kuruluşundan itibaren özverili ve titiz çalışmaları ile kendini geliştiren ve güçlü pazarlama ağı sayesinde inşaat sektörünün aranılan firması olmuştur. Firmamız kurulduğu günden buyana müşterilerimize bütün ürün ve hizmetleri, kalite ve güvende etik değerlerden ödün vermeden, her seferinde beklentileri aşarak sunmaktadır. Bu sayede 750’si faal olmak üzere 1000 ni aşkın müşteri portföyüne sahip olan şirketimiz müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetlerle geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliğini, kalite yönetimini, yaygın hizmet ağı ile ürün çeşitliliğinde öncü uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilk akla gelen ve tercih edilen global bir işletme olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Türkiye’de inşaat sektörüne yön veren bir çok üretici firmanın distribütörlüğünü yapan AKIN inşaat, bu firmalar ile inşaat malzemeleri sektöründe çok büyük işlere imza atmıştır. 2007 yılı itibari ile İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde 9.500 m2 kapalı alan 3.000 m2 açık alan üzerine kurulmuş olan ve 2010 yılı itibariyle de Tekirdağ’ ın Çorlu Vakıflar ilçesinde 7.500m2 kapalı alan 7.500 m2 açık alan üzerine kurulmuş olan fabrikamız bir yenisini daha ekleyerek 2019 yılı itibari ilede Çorlu Ergenede 5.000m2 kapalı 9.500m2 açık alan ile sizlere çeşitli ürünlerle faaliyet vermeye devam etmektedir.

AKIN İnşaat olarak; müşteri odaklılık, karşılıklı saygı, şeffaflık, güven, adalet, sorumluluk bilinci, rekabetçilik ve en önemlisi koşulsuz müşteri memnuniyeti gibi değerlerimizle ve bu değerler doğrultusunda, geniş ürün konsepti ile hizmetimizi sürdürmekteyiz.

500’ü faal olmak üzere 1000 adet müşteri portföyüne sahip olan şirketimiz uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ilk akla gelen ve tercih edilen global bir işletme olmaktır.

Her geçen gün gelişmekte olan inşaat sektöründe 35 yıla yaklaşan deneyimiyle müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için hedeflerine emin adımlarla ilerleyen Akın İnşaat, izlediği iş politikasıyla her zaman gücüne güç katmış çalıştığı profesyonel ekip ve ekipmanlarla ise siz müşterilerimize güven vermiştir.

Şeffaf, hesap verebilir ve etik değerlere bağlı olmak, Objektif olmak, Güvenilir olmak, Tutarlı ve öngörülebilir olmak, Uzmanlık ve liyakat esaslı olmak, İşbirliğine açık, yapıcı ve çözüm odaklı olmak, Yenilikçi ve öncü olmak, Etkin ve etkili  olmak.

akin-logo